O agencji pracy Avoria

Zasady, którymi się kierujemy

Jedną z najważniejszych zasad, jaką kieruję się Avoria w swojej działalności jest bezpieczeństwo i komfort pracy oraz legalność zatrudnienia. 

Współpracujemy z najlepszymi Agencjami w Niemczech, a nasze propozycje pracy zawsze są uwarunkowane predyspozycjami zawodowymi kandydatów.

Patrzymy na naszego pracownika nie pod kątem 8 godzin jakie spędza w pracy, lecz dostrzegamy także jego zainteresowania, życie rodzinne, marzenia i chęci rozwoju. Dzięki temu możemy poszczycić się stale poszerzającą się grupą pracowników, którzy obdarzają nas zaufaniem.

Nasi pracownicy zawsze mogą liczyć na nasze wsparcie i zrozumienie. Dla stałych pracowników mamy przewidziany system premiowy oraz miłe upominki.

Prowadzimy kursy z języka niemieckiego

Chcesz pracować jako opiekunka ale nie znasz języka niemieckiego? Kein Problem! Organizujemy kursy języka niemieckiego dla osób początkujących. Kursy są zupełnie bezpłatne i odbywają się kilka razy do roku.

Zajęcia odbywają się w siedzibie naszej firmy w Chorzowie. Mają one formę zajęć w grupie maksymalnie 8 osób, gdzie największy nacisk jest położony na tematy związane z pracą opiekunki. Wykładowcą jest osoba z wieloletnim doświadczeniem w przygotowywaniu językowym osób wyjeżdżających do pracy do Niemiec. Nasze opiekunki po takim kursie radzą sobie z podstawową komunikacją z pacjentem.

Chcesz dowiedzieć się więcej o nas?

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu o naszej agencji pracy Avoria.

btn-zobacz-film

Nasi partnerzy

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych pracowników współpracujemy z firmami przewozowymi, które dbają o wysoką jakość usług oraz oferują przejazdy door to door. Bezpieczeństwo, komfort jazdy, to dla nas niezwykle ważne kryteria dlatego nasi partnerzy są starannie wyselekcjonowani.

 

lech-transmarecki-tourprzewoz-osob

Na tej stronie internetowej w celu zapewnienia wysokiej jakości obsługi stosowane są pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Szczegółowe informacje w Polityce dot. Cookies.