Praca dla opiekunek osób starszych w Niemczech

Tylko 3 kroki dzielą Cię od rozpoczęcia pracy w Niemczech

Avoria to agencja pracy specjalizująca się w świadczeniu usług opiekuńczych – poszukujemy opiekunek osób starszych dla klientów z Niemiec. Ponieważ współpracujemy z wieloma agencjami pracy, które działają w Niemczech, mamy stały dostęp do wielu ofert pracy. Jesteśmy w stanie zagwarantować wyjeżdżającym z nami osobom ciągłość zatrudnienia na bardzo korzystnych warunkach.

Znasz język niemiecki w stopniu co najmniej podstawowym? Interesuje Cię praca jako opiekunka, bo masz doświadczenie w opiece nad seniorami? Nie obawiasz się wyjazdu za granicę? Bardzo chętnie nawiążemy z Tobą współpracę – zaproponujemy Ci legalną pracę na bardzo dobrych warunkach na terenie Niemiec.

Już od wielu lat Niemcy korzystają z pomocy polskich opiekunek – cenią je za zaangażowanie, odpowiedzialność i wrażliwość. Praca w Niemczech jako opiekunka osób starszych jest jednak wymagająca. Czasem senior potrzebuje jedynie doraźnej pomocy w codziennych czynnościach i prowadzeniu domu, czasem wymaga kompleksowej opieki. Ponieważ prowadzimy agencję opiekunek od kilku lat, doskonale zdajemy sobie sprawę z różnorodnych potrzeb naszych Klientów. Z tego względu tak duży nacisk kładziemy na poznanie oczekiwań zarówno rodzin poszukujących opiekunki, jak i osób zainteresowanych pracą w tym charakterze.

Jeżeli interesuje Cię praca opiekunki w Niemczech, to wystarczy, że wykonasz poniższe kroki.

 • Kontakt z nami

  Kontakt z nami

  Skontaktuj się z nami telefonicznie lub napisz do nas, korzystając z zamieszczonego formularza kontaktowego. W ten sposób zgłosisz swoją kandydaturę do pracy na stanowisku opiekuna/opiekunki osób starszych w Niemczech.

 • Wybór oferty pracy

  Wybór oferty

  Aby zaproponować Ci najlepszą ofertę, przeprowadzimy z Tobą rozmowę. Zapytamy m.in. o znajomość języka i doświadczenie w pracy z osobami starszymi. Jeżeli wyjeżdżasz po raz pierwszy, pomożemy Ci również zorganizować transport.

 • Wyjazd do pracy

  Wyjazd do pracy

  Gdy przyjmiesz zaproponowaną ofertę pracy, podpiszemy umowy i zaczniesz pracować jako opiekunka w Niemczech. Gwarantujemy pracę na dobrych warunkach – zapewniamy atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane w terminie, premie za staż i bonusy świąteczne.

Praca dla opiekunek w Niemczech od zaraz – opiekunki w Niemczech

Praca dla opiekunek osób starszych w Niemczech czeka – poniżej prezentujemy najnowsze oferty pracy dla opiekunek osób starszych. Ponieważ współpracujemy z wieloma agencjami pracy działającymi na terenie Niemiec, mamy stały dostęp do ofert. Jeżeli jesteś zainteresowana pracą w charakterze opiekunki, a nie widzisz oferty dla siebie, skontaktuj się z nami.

Prowadzimy bazę opiekunek w Niemczech, z którymi współpracujemy. Zależy nam na zadowoleniu osób zgłaszających się do nas, dlatego przeprowadzamy z opiekunkami rozmowy i poznajemy ich możliwości oraz oczekiwania. Jeżeli skontaktujesz się z nami, będziemy mogli Cię uwzględnić w naszej bazie, a gdy pojawi się atrakcyjna oferta, która mogłaby Cię zainteresować, skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy Ci warunki współpracy.

Opieka nad osobami starszymi Niemcy

Praca  – opiekunki w Niemczech czeka – zapoznaj się z najświeższymi ofertami i przekonaj się, że warto z nami wyjechać do pracy. Ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że zarówno podopieczny, jak i opiekun powinni być zadowoleni ze współpracy, zawsze precyzyjnie przedstawiamy warunki pracy i oczekiwania klienta.

W każdym z opublikowanych przez nas ogłoszeniu znajdziesz pulę najistotniejszych informacji:

 • nazwę miasta, w którym mieszka podopieczny,

 • wysokość wynagrodzenia,

 • datę wyjazdu do pracy,

 • informacje o stanie zdrowia podopiecznego,

 • zakres obowiązków,

 • wymagania stawiane opiekunce.

Dzięki bardzo szczegółowym ogłoszeniom oszczędzamy czas naszych opiekunek – każda osoba zainteresowana pracą w tym charakterze może szybko zweryfikować, czy oferta spełnia jej oczekiwania.

Najnowsze oferty pracy

 • Kraj:

  NiemcyNiemcy


  Miasto:

  Frankfurt am Main (60431)


  Wynagrodzenie:

  1550 €


  Data wyjazdu:

  18.10.2021

  Szczegóły

 • Kraj:

  NiemcyNiemcy


  Miasto:

  Bochum (44879)


  Wynagrodzenie:

  1400 €


  Data wyjazdu:

  21.10.2021

  Szczegóły

 • Kraj:

  NiemcyNiemcy


  Miasto:

  Neustadt am Rübenberge (31535)


  Wynagrodzenie:

  1950 €


  Data wyjazdu:

  01.10.2021

  Szczegóły

 • Kraj:

  NiemcyNiemcy


  Miasto:

  Bingen (55411)


  Wynagrodzenie:

  1500 €


  Data wyjazdu:

  15.10.2021

  Szczegóły

OFERTY PRACY DLA OPIEKUNEK

Praca w Niemczech w charakterze opiekunki – szeroki wybór ofert

Opieka nad osobami starszymi to zawód, który ma przyszłość. Starzejące się społeczeństwo powoduje, że zapotrzebowanie na opiekunki i asystentów seniorów rośnie z roku na rok. Widzimy to wyraźnie po liczbie pojawiających się ofert pracy. Wiele rodzin chce zapewnić seniorom opiekę na wysokim poziomie. Gdy przeszkodą są inne zobowiązania, np. praca zawodowa, pozostaje im zatrudnić opiekuna lub opiekunkę.

Z pomocy opiekunek korzystają m.in. rodziny z Niemiec. Praca w Niemczech w charakterze opiekunek osób starszych czeka na energiczne i wrażliwe osoby. Jeżeli szukasz zawodu, w którym będziesz mogła się spełnić, znasz język niemiecki i masz doświadczenie w opiece nad seniorami, skontaktuj się z nami – praca czeka od zaraz.

Polecane oferty pracy dla opiekunek w Niemczech

 • Kraj:

  NiemcyNiemcy


  Miasto:

  Frankfurt am Main (60431)


  Wynagrodzenie:

  1550 €


  Data wyjazdu:

  18.10.2021

  Szczegóły

 • Kraj:

  NiemcyNiemcy


  Miasto:

  Bochum (44879)


  Wynagrodzenie:

  1400 €


  Data wyjazdu:

  21.10.2021

  Szczegóły

 • Kraj:

  NiemcyNiemcy


  Miasto:

  Bad Ems (56132)


  Wynagrodzenie:

  1700 €


  Data wyjazdu:

  29.09.2021

  Szczegóły

 • Kraj:

  NiemcyNiemcy


  Miasto:

  Neustadt am Rübenberge (31535)


  Wynagrodzenie:

  1950 €


  Data wyjazdu:

  01.10.2021

  Szczegóły

Dlaczego warto z nami współpracować?

Opieka nad osobami starszymi może być źródłem satysfakcji. Aby jednak tak było, przygotowaliśmy uczciwą ofertę dla osób zainteresowanych współpracą z nami. Wiemy, że opiekun osoby starszej ma odpowiedzialną i ciężką pracę. Wychodzimy z założenia, że trud każdej opiekunki w Niemczech powinien być odpowiednio wynagrodzony. Poza atrakcyjną pensją i premiami, oferujemy także legalne zatrudnienie, kursy niemieckiego, a także wsparcie i pomoc w nagłych sytuacjach.

 • Legalne zatrudnienie

  Przed każdym wyjazdem do pracy podpisujemy umowę i przekazujemy konieczne dokumenty. Wyjazd z nami to legalna praca.

 • Zarobki do 2000 €

  Nasze opiekunki otrzymują jedne z najwyższych wynagrodzeń w branży, nawet do 2000 Euro „na rękę” na miesiąc.

 • Atrakcyjne premie

  Przyznajemy dodatkową premie za polecenie naszej agencji innej opiekunce lub rodzinie niemieckiej.

   

 • Pomoc 24/7

  Pod alarmowym numeru telefonu jesteśmy zawsze dla Państwa dostępni w każdej nagłej sytuacji.

 • Pełne ubezpieczenie

  Praca z nami to pewność, że wszystkie składki są na bieżąco odprowadzane do ZUS i jesteś w pełni ubezpieczony.

 • Bonusy świąteczne

  Doceniamy poświęcenie, jakie wiąże się z pracą w okresie świąt Bożego Narodzenia i Wielkanocy. Przewidujemy premie w wysokości do 300 Euro.

   


Jesteśmy legalnie działającą firmą – poznaj opinie o nas

Decyzja o wyjeździe do pracy za granicę nie zawsze przychodzi łatwo – pojawia się wiele wątpliwości. Wiemy, że wiele osób chce się upewnić, że agencja jest uczciwa. Ponieważ działamy legalnie i zależy nam na renomie, słuchamy osób, które wyjeżdżają z nami do pracy. Poniżej publikujemy kilka referencji, które otrzymaliśmy od naszych opiekunek.

Avoria
Avoria Sp z o.o. Agencja Opiekunek
Na tej stronie internetowej w celu zapewnienia wysokiej jakości obsługi stosowane są pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Szczegółowe informacje w Polityce dot. Cookies.