Archiwalna oferta pracy dla opiekunki w Niemczech - Frau Inge

Szczegóły oferty:

Kraj:

NiemcyNiemcy

Miasto:

Siegburg

Podopieczny:

Frau Inge

Wynagrodzenie:

1450 €

Data wyjazdu:

05.04.2020

Okres wyjazdu:

2 miesiące

Znajomość języka:

dobra

Poszkujemy:

Opiekunki

Oferta

Do opieki jest Pani Inge ( 94l., 58kg, 149cm). Jest osłabione ze względu na wiek, porusza się przy rollatorze, potrzebuje wsparcia Opiekunki. Potrzebuje pomocy przy wstawaniu i siadaniu. Przychodzi Pflege 3x w tygodniu do kąpieli ciała. Opiekunka dzieli leki dla Podopiecznej i wykupuje recepty. Podopieczna potrzebuje pomocy toalecie ciała, ubieraniu, czesaniu, krojeniu jedzenia. Ma inkontynencję, nosi pieluchomajtki. Ma demencję – początki. Występują zakłócenia pamięci krótkotrwałej. Myśli logicznie, ale się zapomina.

Pani Inge jest bardzo miła, sympatyczna, spokojna i wdzięczna za pomoc. Lubi oglądać TV. W ciągu dnia śpi 2h po obiedzie, a od 15.00 do 17.00 przychodzi do niej przyjaciółka, która przejmuje opiekę i Opiekunka ma wolne. Opiekunka powinna towarzyszyć Podopiecznej w czynnościach dnia codziennego i ją aktywizować. Pani Inge czasem gra na pianinie. Do dyspozycji w domu ma łóżko medyczne, uchwyty przy łóżku, podwyższenie WC, rollator, windę przy schodach, wózek inwalidzki na dłuższe spacery.

Pani mieszka sama w domku w centrum miasta Siegburg. Do rynku jest 5 minut. Dla Opiekunki do dyspozycji jest pokój, własna łazienka, dostęp do Internetu, TV oraz samochód Ford KA z manualną skrzynią biegów. Zakupy robi Opiekunka.

Wymagania

 • dobra znajomość języka niemieckiego,
 • doświadczenie w opiece,
 • prawo jazdy jest wymagane

Wynagrodzenie 

1450 euro netto/msc + zakup biletu + premia 200€ za Wielkanoc


Aktualne oferty pracy

 • Kraj:

  NiemcyNiemcy


  Miasto:

  Meerbusch


  Wynagrodzenie:

  1500 €


  Data wyjazdu:

  27.10.2020

  Szczegóły

 • Kraj:

  NiemcyNiemcy


  Miasto:

  Augsburg


  Wynagrodzenie:

  1450 €


  Data wyjazdu:

  19.10.2020

  Szczegóły

 • Kraj:

  NiemcyNiemcy


  Miasto:

  Frauenau


  Wynagrodzenie:

  1600 € + 300 €


  Data wyjazdu:

  29.10.2020

  Szczegóły

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Avoria Sp z o.o. Agencja Opiekunek
Na tej stronie internetowej w celu zapewnienia wysokiej jakości obsługi stosowane są pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Szczegółowe informacje w Polityce dot. Cookies.