Zgłoś się do nas Jak aplikować?

Jak aplikować? Możesz to zrobić na aż 3 sposoby:

  1. wypełnij formularz kontaktowe na naszej stronie
  2. napisz wiadomość na adres mailowy praca@avoria.pl
  3. zadzwoń do nas pod numer +48 600 50 20 20
Poznajmy się Rozmowa telefoniczna Po zgłoszeniu zadzwonimy do Ciebie w celu przedstawienia warunków współpracy. Będziemy chcieli poznać Twój poziom języka niemieckiego, doświadczenie, dyspozycyjność oraz wstępne preferencje dotyczące stanu podopiecznego.
Wypełnij kwestionariusz Wypełnienie i odesłanie kwestionariusza

Następnym krokiem będzie wypełnienie naszego kwestionariusza osobowego. Potrzebujemy go, aby w przyszłości dobierać oferty zgodnie z Twoimi preferencjami.
Możesz to zrobić:

  • wypełniając kwestionariusz online
  • pobierając kwestionariusz i odesłać skan mailem bądź wydrukować i wysłać pocztą
Oferta pracy Oferta pracy

W momencie pojawienia się oferty dopasowanej do Twoich preferencji, doświadczenia i poziomu znajomości języka, zadzwonimy do Ciebie i przedstawimy Ci szczegóły zlecenia.

Podpisz umowę i wyjedź z nami do pracy Podpisanie umowyi wyjazd do pracy Jeśli zdecydujesz się na konkretną ofertę, wyślemy do Ciebie umowę. Następnie po odesłaniu jej do nas, zostanie Ci przydzielona koordynatorka, która udzieli Ci wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących wyjazdu. Pamiętaj, że jesteśmy do Twojej dyspozycji przed, podczas, a nawet po zleceniu.

 


Prawda, że proste? Dołącz do nas!

Wypełnij formularz i zgłoś swoją kandydaturę!

Na tej stronie internetowej w celu zapewnienia wysokiej jakości obsługi stosowane są pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Szczegółowe informacje w Polityce dot. Cookies.