O agencji pracy Avoria

Poznaj nas

Avoria to legalnie działająca agencja opiekunek. Naszymi partnerami są agencje poszukujące rodzin zainteresowanych opieką domową . Współpracując z nimi, jesteśmy w stanie zagwarantować atrakcyjną pracę naszym pracownikom – opiekunkom osób starszych. Jednocześnie dostarczamy alternatywne rozwiązanie dla domów opieki – umożliwiamy rodzinom seniorów z Niemiec skorzystanie z pomocy profesjonalnych opiekunek, które są kompetentne, wrażliwe i troskliwe.

Co gwarantujemy opiekunkom?

• legalne zatrudnienie – otrzymasz od nas umowę, a jako pracodawca odprowadzimy za Ciebie wszystkie niezbędne składki, w tym zdrowotne,
• bezpieczeństwo – w każdej chwili możesz skontaktować się z naszym pracownikiem,
• premie, upominki i bony świąteczne – lubimy wynagradzać za dobrze wykonaną pracę.

Dzięki rozległym kontaktom i współpracy z wieloma agencjami opiekunek na terenie Niemiec, mamy stały dostęp do atrakcyjnych ofert, a  aktualne oferty pracy dla Opiekunek w Niemczech zawsze można znaleźć na naszej stronie.

Posiadamy także certyfikaty, dzięki czemu współpraca z nami jest w pełni bezpieczna. Dotychczas zaufało nam wiele agencji działających na terenie Niemiec i opiekunek. Jeżeli szukasz legalnej pracy na terenie Niemiec w charakterze opiekunki osób starszych, skontaktuj się z nami.

Prowadzimy kursy z języka niemieckiego

Chcesz pracować jako Opiekunka, ale nie znasz języka niemieckiego? Kein Problem! W naszej ofercie posiadamy kursy języka niemieckiego dla osób początkujących. Kursy są zupełnie bezpłatne i odbywają się w formule on-line, więc nie trzeba wychodzić z domu i można korzystać z nich gdziekolwiek się chce.

Nasz kurs to praktyczny niemiecki dla opiekunek. W przygotowanych przez nas lekcjach znajdziesz słowa i zwroty, które przydadzą się podczas komunikacji z seniorem i jego rodziną.

Avoria – dowiedz się o nas więcej

Chcesz nas poznać? Zapraszamy do zapoznania się z informacjami poniżej o prowadzonej przez nas agencji opiekunek Avoria.

 

Co gwarantujemy opiekunkom?

Niemcy chętnie powierzają swoich bliskich pod opiekę polskim opiekunkom – wiedzą, że mogą liczyć na profesjonalne i życzliwe podejście. Jeżeli interesuje Cię praca w charakterze opiekunki i zdecydujesz się na naszą ofertę, zapewnimy Ci:

 • legalne zatrudnienie – otrzymasz od nas umowę, a jako pracodawca odprowadzimy za Ciebie wszystkie niezbędne składki, w tym zdrowotne,

 • bezpieczeństwo – w każdej chwili możesz skontaktować się z naszym pracownikiem,

 • szkolenia językowe – dzięki nam możesz nieodpłatnie podnieść swoje umiejętności językowe,

 • premie, upominki i bony świąteczne – lubimy wynagradzać za dobrze wykonaną pracę.

Polskie agencje pracy w Niemczech dysponują wieloma ofertami pracy. My proponujemy jednak więcej niż tylko zatrudnienie i godziwy zarobek – dbamy o to, aby współpracujące z nami osoby były zadowolone. Aby to osiągnąć, stawiamy na dialog – rozmawiamy o zainteresowanych, potrzebach i oczekiwaniach opiekunek.

Podpowiadamy, jak znaleźć uczciwą agencję opiekunek osób starszych

Zastanawiasz się nad wyjazdem do pracy w Niemczech w charakterze opiekunki osób starszych w Niemczech? Agencje pracy dla opiekunek działają w wielu miastach Polski, ale niestety nie wszystkie są uczciwe. Z tego względu podpowiadamy, czym się kierować, wybierając agencję opiekunek. Poszukując firmy, z którą mogłabyś wyjechać, zwróć uwagę na to, czy:

 • pobiera ona opłaty za znalezienie pracy. Avoria nie pobiera od opiekunek żadnych opłat za znalezienie pracy, a aktualne ogłoszenia o pracę publikujemy na swojej stronie internetowej;

 • oferuje ona podpisanie umowy. Avoria jest legalnie działającą firmą, dlatego z każdą opiekunką podpisuje umowę, w której zawarte są najważniejsze informacje, np. wysokość wynagrodzenia i zakres obowiązków;

 • gwarantuje ona wsparcie podczas współpracy. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że opieka nad seniorami to ciężka i odpowiedzialna praca. Z tego względu agencja Avoria zapewnia wszystkim opiekunkom pomoc przez 24 godziny 7 dni w tygodniu.

Praca w Niemczech w charakterze opiekunki? Jeżeli chcesz mieć pewność, że otrzymasz wynagrodzenie za swoją pracę oraz pomoc, gdy będziesz jej potrzebować, upewnij się, że agencja, z którą zamierzasz współpracować, jest uczciwa i profesjonalnie pochodzi do swojej pracy. Agencja pracy Avoria działa legalnie – dotychczas zaufaniem obdarzyło nas wiele opiekunek i będzie nam niezmiernie miło, jeżeli również Ty postanowisz skorzystać z naszej oferty.

Pomagamy w zorganizowaniu transportu – poznaj naszych partnerów

Doskonale wiemy, że zwłaszcza pierwszy wyjazd do pracy za granicę w charakterze opiekunki osób starszych może być stresujący. Aby pomóc współpracującym z nami opiekunkom, nawiązaliśmy współpracę z przewoźnikami, którzy proponują przejazdy door to door. Nie musisz szukać samodzielnie firmy transportowej, która kursuje między Polską a Niemcami – możesz skorzystać z naszej oferty. Współpracujemy z doświadczonymi przewoźnikami, którzy zatrudniają wykwalifikowanych kierowców – podróż jest bezpieczna, a do miejsca celowego dotrzesz na czas.

Jako solidna agencja pracy, staramy się sprostać oczekiwaniom współpracujących z nami osób. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o przewoźnikach, zachęcamy do kontaktu z nami – chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

 

Co powinniśmy wiedzieć szukając pracy w Niemczech

Praca za granicą to wyzwanie, do którego warto dobrze się przygotować. Jeżeli rozważasz wyjazd do Niemiec jako opiekunka osób starszych, z pewnością chcesz poznać odpowiedzi na kluczowe pytania. Pierwsza praca w Niemczech może być stresująca. Od początku wspieramy i wyjaśniamy, jak przygotować się do tego zadania. Poznaj odpowiedzi na pytania, które najczęściej zadają nam osoby, które chcą rozpocząć pracę jako opiekunka.

 1. Jakie koszty muszę ponieść, zaczynając pracę jako opiekunka w Niemczech?

  Opiekunki, które współpracują z agencją Avoria, nie ponoszą żadnych dodatkowych kosztów. Nie pobieramy od naszych opiekunek opłat za znalezienie pracy. Ponadto nasza agencja pokrywa wydatki związane z przejazdem, zakwaterowaniem i wyżywieniem. Dodatkowo oferujemy darmowe kursy języka niemieckiego, dzięki którym możesz bez żadnych opłat przygotować się do pracy.
 2. Jaki pakiet ubezpieczeń zapewnia mi firma Avoria?

  Agencja Avoria z każdą opiekunką podpisuje umowę, od której odprowadzane są składki ZUS (w tym zdrowotne). Nasze opiekunki otrzymują również dokument A1 gwarantujący legalność zatrudnienia i kartę EKUZ, która pozwala na skorzystanie z opieki medycznej za granicą.
 3. Z kim mam się kontaktować, kiedy nastąpi problem?

  Nasz zespół jest do dyspozycji całą dobę, siedem dni w tygodniu. Za współpracę z opiekunkami odpowiadają koordynatorzy dostępni pod numerem telefonu +48 600 50 20 20 wew. 2. Jesteśmy także obecni na Facebooku.
 4. Czy mogę pracować jako opiekunka w Niemczech nie znając języka?

  Istnieje taka możliwość, ale ofert bez języka niemieckiego jest stosunkowo mało. Dlatego zachęcamy do zwiększenia swoich szans na zatrudnienie. Agencja Avoria organizuje dla przyszłych opiekunek darmowe kursy języka niemieckiego on-line, które są dostępne na naszej stronie internetowej.
 5. Jak wygląda zatrudnienie i jakie wynagrodzenie mogę dostać?

  Opiekunka przed rozpoczęciem pracy otrzymuje umowę – zlecenie na polskich warunkach. Wynagrodzenie uzależnione jest od konkretnej oferty pracy dla opiekunki w Niemczech. Może wynieść nawet 2400 euro. Opiekunka decyduje, w jakiej walucie chce otrzymać pieniądze (euro lub złoty). To jednak nie wszystko! Oferujemy także bogaty program lojalnościowy.
 6. Czy mężczyźni mogą aplikować na oferty opiekuna w Niemczech?

  Do współpracy zapraszamy nie tylko kobiety, ale także mężczyzn. Warto wspomnieć, że opiekunowie stanowią prawie 20% zatrudnionych w naszej agencji.
 7. Czy jeśli nie spełniam jednego z wymagań, mogę zgłosić się do oferty?

  Każdy może zgłosić się do naszej agencji, ale zwracamy uwagę na to, że osoby z określonymi kompetencjami mają większą szansę na zatrudnienie. 

  • Jeżeli przeszkodą jest język niemiecki, zachęcamy do rozpoczęcia kursu online lub wzięcia udziału w zajęciach prowadzonych przez naszą rekruterkę. 

  • Pierwsze doświadczenia związane z opieką nad starszymi osobami można zdobyć podczas wolontariatu. Zadzwoń, a doradzimy, który wybrać.

  • Czasami wymagane jest również prawo jazdy, a wynika to np. z konieczności dowiezienia podopiecznego do lekarza.

 8. Czy Avoria ma oferty pracy jako opiekunka tylko na terenie Niemiec?

  Tak. W naszej ofercie znajdziesz propozycje pracy dla opiekunek osób starszych tylko na terenie Niemiec.
 9. Ile trwa jedno zlecenie?

  Minimalna długość pobytu opiekunki w Niemczech to 1 miesiąc. Posiadamy także zlecenia, które trwają 6 lub 8 tygodni. Czas spędzony w Niemczech uzależniony jest od konkretnej oferty, dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszymi ofertami pracy dla opiekunek.
 10. Ile trzeba czekać na pracę jako opiekunka w Niemczech?

  Czas oczekiwania na zlecenie uzależniony jest od dwóch czynników. Każda osoba najpierw wypełnia formularz, w którym określa swoje preferencje, co do opieki nad starszymi. Dzięki temu wiemy, jakiej pracy poszukuje opiekunka. Po przyjęciu przez opiekunkę oferty, czekamy do 2 dni na akceptację rodziny seniora.
 11. Czy są ograniczenia wiekowe co do podjęcia pracy w opiece Niemcy?

  W agencji Avoria stawiamy na doświadczenie, znajomość języka i motywację do pracy. Wiek nie ma wpływu na nawiązanie współpracy.
 12. Na jaki okres czasu zawiązywana jest umowa?

  Umowa zawierana jest na czas nieokreślony, a okres wypowiedzenia wynosi 1 miesiąc.
Avoria