O agencji pracy Avoria

Poznaj nas

Avoria to legalnie działająca agencja opiekunek. Naszymi partnerami są agencje poszukujące rodzin zainteresowanych opieką domową .Współpracując z nimi, jesteśmy w stanie zagwarantować atrakcyjną pracę naszym pracownikom – opiekunkom osób starszych. Jednocześnie dostarczamy alternatywne rozwiązanie dla domów opieki – umożliwiamy rodzinom seniorów z Niemiec skorzystanie z pomocy profesjonalnych opiekunek, które są kompetentne, wrażliwe i troskliwe.

Co gwarantujemy opiekunkom?

• legalne zatrudnienie – otrzymasz od nas umowę, a jako pracodawca odprowadzimy za Ciebie wszystkie niezbędne składki, w tym zdrowotne,
• bezpieczeństwo – w każdej chwili możesz skontaktować się z naszym pracownikiem,
• premie, upominki i bony świąteczne – lubimy wynagradzać za dobrze wykonaną pracę.

Dzięki rozległym kontaktom i współpracy z wieloma agencjami opiekunek na terenie Niemiec, mamy stały dostęp do atrakcyjnych ofert, a  aktualne oferty pracy w niemczech zawsze można znaleźć na naszej stronie.

Posiadamy także certyfikaty, dzięki czemu współpraca z nami jest w pełni bezpieczna. Dotychczas zaufało nam wiele agencji działających na terenie Niemiec i opiekunek. Jeżeli szukasz legalnej pracy na terenie Niemiec w charakterze opiekunki osób starszych, skontaktuj się z nami.

Prowadzimy kursy z języka niemieckiego

Chcesz pracować jako opiekunka ale nie znasz języka niemieckiego? Kein Problem! Organizujemy kursy języka niemieckiego dla osób początkujących. Kursy są zupełnie bezpłatne i odbywają się kilka razy do roku.

Zajęcia odbywają się w siedzibie naszej firmy w Chorzowie. Mają one formę zajęć w grupie maksymalnie 8 osób, gdzie największy nacisk jest położony na tematy związane z pracą opiekunki. Wykładowcą jest osoba z wieloletnim doświadczeniem w przygotowywaniu językowym osób wyjeżdżających do pracy do Niemiec. Nasze opiekunki po takim kursie radzą sobie z podstawową komunikacją z pacjentem.

Agencja opiekunek Avoria – dowiedz się o nas więcej

Chcesz nas poznać? Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu o prowadzonej przez nas agencji pracy Avoria.

btn-zobacz-film

Co gwarantujemy opiekunkom?

Niemcy chętnie powierzają swoich bliskich pod opiekę polskim opiekunkom – wiedzą, że mogą liczyć na profesjonalne i życzliwe podejście. Jeżeli interesuje Cię praca w charakterze opiekunki i zdecydujesz się na naszą ofertę, zapewnimy Ci:

  • legalne zatrudnienie – otrzymasz od nas umowę, a jako pracodawca odprowadzimy za Ciebie wszystkie niezbędne składki, w tym zdrowotne,

  • bezpieczeństwo – w każdej chwili możesz skontaktować się z naszym pracownikiem,

  • szkolenia językowe – dzięki nam możesz nieodpłatnie podnieść swoje umiejętności językowe,

  • premie, upominki i bony świąteczne – lubimy wynagradzać za dobrze wykonaną pracę.

Polskie agencje pracy w Niemczech dysponują wieloma ofertami pracy. My proponujemy jednak więcej niż tylko zatrudnienie i godziwy zarobek – dbamy o to, aby współpracujące z nami osoby były zadowolone. Aby to osiągnąć, stawiamy na dialog – rozmawiamy o zainteresowanych, potrzebach i oczekiwaniach opiekunek.

Podpowiadamy, jak znaleźć uczciwą agencję opiekunek osób starszych

Zastanawiasz się nad wyjazdem do pracy w Niemczech w charakterze opiekunki osób starszych? Agencje pracy dla opiekunek działają w wielu miastach Polski, ale niestety nie wszystkie są uczciwe. Z tego względu podpowiadamy, czym się kierować, wybierając agencję opiekunek. Poszukując firmy, z którą mogłabyś wyjechać, zwróć uwagę na to, czy:

  • pobiera ona opłaty za znalezienie pracy. Agencja opiekunek osób starszych Avoria nie pobiera od opiekunek żadnych opłat za znalezienie pracy, a aktualne ogłoszenia o pracę publikujemy na swojej stronie internetowej;

  • oferuje ona podpisanie umowy. Avoria jest legalnie działającą firmą, dlatego z każdą opiekunką podpisuje umowę, w której zawarte są najważniejsze informacje, np. wysokość wynagrodzenia i zakres obowiązków;

  • gwarantuje ona wsparcie podczas współpracy. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że opieka nad seniorami to ciężka i odpowiedzialna praca. Z tego względu agencja Avoria zapewnia wszystkim opiekunkom pomoc przez 24 godziny 7 dni w tygodniu.

Praca w Niemczech w charakterze opiekunki? Jeżeli chcesz mieć pewność, że otrzymasz wynagrodzenie za swoją pracę oraz pomoc, gdy będziesz jej potrzebować, upewnij się, że agencja, z którą zamierzasz współpracować, jest uczciwa i profesjonalnie pochodzi do swojej pracy. Agencja pracy Avoria działa legalnie – dotychczas zaufaniem obdarzyło nas wiele opiekunek i będzie nam niezmiernie miło, jeżeli również Ty postanowisz skorzystać z naszej oferty.

Pomagamy w zorganizowaniu transportu – poznaj naszych partnerów

Doskonale wiemy, że zwłaszcza pierwszy wyjazd do pracy za granicę w charakterze opiekunki osób starszych może być stresujący. Aby pomóc współpracującym z nami opiekunkom, nawiązaliśmy współpracę z przewoźnikami, którzy proponują przejazdy door to door. Nie musisz szukać samodzielnie firmy transportowej, która kursuje między Polską a Niemcami – możesz skorzystać z naszej oferty. Współpracujemy z doświadczonymi przewoźnikami, którzy zatrudniają wykwalifikowanych kierowców – podróż jest bezpieczna, a do miejsca celowego dotrzesz na czas.

Jako solidna agencja pracy, staramy się sprostać oczekiwaniom współpracujących z nami osób. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o przewoźnikach, zachęcamy do kontaktu z nami – chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

lech-transmarecki-tourprzewoz-osob

Avoria
Avoria Sp z o.o. Agencja Opiekunek
Na tej stronie internetowej w celu zapewnienia wysokiej jakości obsługi stosowane są pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Szczegółowe informacje w Polityce dot. Cookies.