Atrakcyjny pakiet premii dla Opiekunek w Niemczech

Doskonale znamy realia wymagającej pracy Opiekunki osób starszych, dlatego wspólnie z nimi opracowaliśmy pakiet lojalnościowy – system premii dla tych pracowników naszej agencji, którzy wyróżniają się długim stażem pracy, lojalnością bądź profesjonalną postawą zawodową.

 • premia-50euro
  50 €  premii przyznajemy za każdego poleconego nam Opiekuna, który spełni warunki rekrutacji i wyjedzie z nami do pracy do Niemiec na minimum 1 miesiąc.
 • premia-100euro
  Za wyjazd do pracy na co najmniej 3 miesiące mamy dodatkową premię w wysokości 100 €.
 • premia-300euro
  300 € przyznajemy za polecenie naszej agencji rodzinie, która poszukuje Opiekunki. Premię wypłacamy po 3 miesiącach współpracy z rodziną.
 • bonusy
  Za święta Bożonarodzeniowe i Wielkanoc spędzone w pracy przyznajemy atrakcyjne premie świąteczne, nawet do 400 €.

Regulaminy przyznawania premii opiekunek w Niemczech


Jesteś gotowy na premię? Dołącz do nas!

Jeżeli szukasz pracy jako Opiekun/Opiekunka osób starszych w Niemczech to bardzo dobrze trafiłeś.
Mamy dla Ciebie przygotowanych wiele atrakcyjnych ofert pracy w Niemczech. Nie czekaj i dołącz do naszego zespołu!

Skontaktuj się z nami

 

Premie dla opiekunek osób starszych w Niemczech – ile wynoszą?

W agencji Avoria zależy nam na wzorowej współpracy z opiekunkami. Doceniamy ich zaangażowanie, motywację i chęć niesienia pomocy osobom starszym. Podziękowaniem za wkład w wykonywaną pracę jest program lojalnościowy. Przygotowaliśmy go z myślą o opiekunkach, które są z nami już dłuższy czas, a ich postawa zawodowa zasługuje na uznanie.

Program lojalnościowy obejmuje dodatkowe premie. Wynoszą one jednorazowo od 50 do nawet 300 euro. Skorzystać mogą z nich osoby, które polecają naszą agencję zarówno przyszłym opiekunkom, jak i rodzinom poszukującym wsparcia dla seniora. Bonusem finansowym doceniamy też opiekunki, które wyjeżdżają często i na dłuższy czas. Osoby współpracujące z naszą agencją, które zdecydują się spędzić świąteczne dni w Niemczech, także mogą liczyć na dodatkową premię w wysokości do 200 euro.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym pakietem premii i ich regulaminami.

Jakie benefity zyskujesz pracując jako opiekunka w Niemczech?

Praca z osobami starszymi jest wymagająca, ale jednocześnie daje poczucie spełnienia. W ten sposób pomagamy innym. Nasze opiekunki każdego dnia udowadniają, że są osobami godnymi zaufania i z zaangażowaniem wypełniają swoje obowiązki. Do takich właśnie osób kierujemy nasz program lojalnościowy.

Premie za staż pracy w opiece osób starszych w Niemczech

Osoby, które są z nami najdłużej, są dla nas szczególnie ważne. W naszym pakiecie lojalnościowym oferujemy premie dla opiekunek, które już trzykrotnie wyjeżdżały do Niemiec i opiekowały się seniorami przez minimum 60 dni w trakcie każdego pobytu. „Premia za 3 wyjazd” wynosi 100 euro.

Kolejnym bonusem, z którego mogą skorzystać nasze opiekunki, jest „Premia za 3 miesiące”. Kwotę w wysokości 100 euro wypłacamy osobom, które nieprzerwanie przepracowały minimum 3 miesiące. W agencji Avoria w ten sposób doceniamy pracę i trud, jaki opiekunki wkładają w wykonywanie swoich codziennych obowiązków.

Premie z okazji Świąt dla opiekunek osób starszych w Niemczech

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas. Nasze opiekunki niejednokrotnie decydują się spędzić go ze swoimi podopiecznymi. To ważny gest, który wynagradzamy specjalną premią. Za każdy świąteczny dzień (Wigilia, Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok) oferujemy 50 euro. Dodatkowo osoba, która nieprzerwanie przepracuje 2 miesiące, które obejmą także wyżej wymienione świąteczne dni, otrzyma 100 euro. Ważną informacją jest również to, że premia świąteczna nie wyklucza otrzymania pozostałych premii, np. za staż pracy.

Polecaj agencję Opiekunek Avoria i zarabiaj!

Jesteśmy firmą, która dokłada wszelkich starań, aby zapewnić jak najlepsze warunki pracy naszym opiekunkom, a jednocześnie zależy nam na tym, aby seniorzy otrzymali opiekę na najwyższym poziomie.

Istnieją dwa sposoby na zdobycie premii za polecenie agencji Avoria.

Jeżeli znasz osobę, która zastanawia się nad podjęciem pracy w Niemczech jako opiekunka osób starszych, poleć ją naszej agencji. Jeżeli Twoja kandydatka lub kandydat przejdzie pozytywnie proces rekrutacji i wyjedzie do pracy na minimum 1 miesiąc, Ty otrzymasz od nas 50 euro.

Znasz rodzinę w Niemczech, która szuka opiekunki dla starszej osoby? Skontaktuj ich z agencją Avoria. Opowiemy im o swojej działalności i zaproponujemy osobę z odpowiednimi kompetencjami. Jeżeli rodzina zdecyduje się na współpracę z nami, która potrwa minimum 3 miesiące, to wypłacimy Ci premię w wysokości 300 euro.

Sprawdź nasz atrakcyjny pakiet premii dla opiekunek w Niemczech!

Avoria
Avoria Sp z o.o. Agencja Opiekunek
Na tej stronie internetowej w celu zapewnienia wysokiej jakości obsługi stosowane są pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Szczegółowe informacje w Polityce dot. Cookies.