Atrakcyjny pakiet premii dla Opiekunek w Niemczech

Doskonale znamy realia wymagającej pracy Opiekunki osób starszych, dlatego wspólnie z nimi opracowaliśmy pakiet lojalnościowy – system premii dla tych pracowników naszej agencji, którzy wyróżniają się długim stażem pracy, lojalnością bądź profesjonalną postawą zawodową.

 • Premia za polecenie 100 Euro
  100 €  premii przyznajemy za każdego poleconego nam Opiekuna, który spełni warunki rekrutacji i wyjedzie z nami do pracy do Niemiec na minimum 2 miesiące.
 • premia-100euro
  Za wyjazd do pracy na co najmniej 3 miesiące mamy dodatkową premię w wysokości 100 €.
 • premia-300euro
  300 € przyznajemy za polecenie naszej agencji rodzinie, która poszukuje Opiekunki. Premię wypłacamy po 3 miesiącach współpracy z rodziną.
 • bonusy
  Za święta Bożonarodzeniowe i Wielkanoc spędzone w pracy przyznajemy atrakcyjne premie świąteczne, nawet do 600 €.
 • Premia za przejście z innej agencji 100 Euro
  100 € premii przyznajemy za przejście do nas z innej agencji.

Regulaminy przyznawania premii opiekunek w Niemczech


Jesteś gotowy na premię? Dołącz do nas!

Jeżeli szukasz pracy jako Opiekun/Opiekunka osób starszych w Niemczech to bardzo dobrze trafiłeś.
Mamy dla Ciebie przygotowanych wiele atrakcyjnych ofert pracy w Niemczech. Nie czekaj i dołącz do naszego zespołu!

Skontaktuj się z nami

 

Premie dla opiekunek osób starszych w Niemczech – ile wynoszą?

W agencji Avoria zależy nam na wzorowej współpracy z opiekunkami. Doceniamy ich zaangażowanie, motywację i chęć niesienia pomocy osobom starszym. Podziękowaniem za wkład w wykonywaną pracę jest program lojalnościowy. Przygotowaliśmy go z myślą o opiekunkach, które są z nami już dłuższy czas, a ich postawa zawodowa zasługuje na uznanie.

Program lojalnościowy obejmuje dodatkowe premie. Wynoszą one jednorazowo od 100 do nawet 600 euro. Skorzystać mogą z nich osoby, które polecają naszą agencję zarówno przyszłym opiekunkom, jak i rodzinom poszukującym wsparcia dla seniora. Bonusem finansowym doceniamy też opiekunki, które wyjeżdżają często i na dłuższy czas. Osoby współpracujące z naszą agencją, które zdecydują się spędzić świąteczne dni w Niemczech, także mogą liczyć na dodatkową premię w wysokości do 600 euro.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym pakietem premii i ich regulaminami.

PRACA DLA OPIEKUNKI NIEMCY

Jakie benefity zyskujesz pracując jako opiekunka w Niemczech?

Praca z osobami starszymi jest wymagająca, ale jednocześnie daje poczucie spełnienia. W ten sposób pomagamy innym. Nasze opiekunki każdego dnia udowadniają, że są osobami godnymi zaufania i z zaangażowaniem wypełniają swoje obowiązki. Do takich właśnie osób kierujemy nasz program lojalnościowy.

Premie za staż pracy w opiece osób starszych w Niemczech

Kolejnym bonusem, z którego mogą skorzystać nasze opiekunki, jest „Premia za 3 miesiące”. Kwotę w wysokości 100 euro wypłacamy osobom, które nieprzerwanie przepracowały minimum 3 miesiące. W agencji Avoria w ten sposób doceniamy pracę i trud, jaki opiekunki wkładają w wykonywanie swoich codziennych obowiązków.

Premie z okazji Świąt dla opiekunek osób starszych w Niemczech

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas. Nasze opiekunki niejednokrotnie decydują się spędzić go ze swoimi podopiecznymi. To ważny gest, który wynagradzamy specjalną premią. Za każdy świąteczny dzień (Wigilia, Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok) oferujemy 75 euro. Dodatkowo osoba, która nieprzerwanie przepracuje 2 miesiące, które obejmą także wyżej wymienione świąteczne dni, otrzyma 100 euro. Suma premii świątecznej może wynieść nawet 600 euro na rękę. Ważną informacją jest również to, że premia świąteczna nie wyklucza otrzymania pozostałych premii, np. za staż pracy.

Polecaj agencję Opiekunek Avoria i zarabiaj!

Jesteśmy firmą, która dokłada wszelkich starań, aby zapewnić jak najlepsze warunki pracy naszym opiekunkom, a jednocześnie zależy nam na tym, aby seniorzy otrzymali opiekę na najwyższym poziomie.

Istnieją dwa sposoby na zdobycie premii za polecenie agencji Avoria.

Jeżeli znasz osobę, która zastanawia się nad podjęciem pracy w Niemczech jako opiekunka osób starszych, poleć ją naszej agencji. Jeżeli Twoja kandydatka lub kandydat przejdzie pozytywnie proces rekrutacji i wyjedzie do pracy na minimum 2 miesiące, Ty otrzymasz od nas 100 euro.

Znasz rodzinę w Niemczech, która szuka opiekunki dla starszej osoby? Skontaktuj ich z agencją Avoria. Opowiemy im o swojej działalności i zaproponujemy osobę z odpowiednimi kompetencjami. Jeżeli rodzina zdecyduje się na współpracę z nami, która potrwa minimum 3 miesiące, to wypłacimy Ci premię w wysokości 300 euro.

Sprawdź nasz atrakcyjny pakiet premii dla opiekunek w Niemczech!

Co powinniśmy wiedzieć szukając pracy w Niemczech

Praca za granicą to wyzwanie, do którego warto dobrze się przygotować. Jeżeli rozważasz wyjazd do Niemiec jako opiekunka osób starszych, z pewnością chcesz poznać odpowiedzi na kluczowe pytania. Pierwsza praca w Niemczech może być stresująca. Od początku wspieramy i wyjaśniamy, jak przygotować się do tego zadania. Poznaj odpowiedzi na pytania, które najczęściej zadają nam osoby, które chcą rozpocząć pracę jako opiekunka.

 1. Jakie koszty muszę ponieść, zaczynając pracę jako opiekunka w Niemczech?

  Opiekunki, które współpracują z agencją Avoria, nie ponoszą żadnych dodatkowych kosztów. Nie pobieramy od naszych opiekunek opłat za znalezienie pracy. Ponadto nasza agencja pokrywa wydatki związane z przejazdem, zakwaterowaniem i wyżywieniem. Dodatkowo oferujemy darmowe kursy języka niemieckiego, dzięki którym możesz bez żadnych opłat przygotować się do pracy.
 2. Jaki pakiet ubezpieczeń zapewnia mi firma Avoria?

  Agencja Avoria z każdą opiekunką podpisuje umowę, od której odprowadzane są składki ZUS (w tym zdrowotne). Nasze opiekunki otrzymują również dokument A1 gwarantujący legalność zatrudnienia i kartę EKUZ, która pozwala na skorzystanie z opieki medycznej za granicą.
 3. Z kim mam się kontaktować, kiedy nastąpi problem?

  Nasz zespół jest do dyspozycji całą dobę, siedem dni w tygodniu. Za współpracę z opiekunkami odpowiadają koordynatorzy dostępni pod numerem telefonu +48 600 50 20 20 wew. 2. Jesteśmy także obecni na Facebooku.
 4. Czy mogę pracować jako opiekunka w Niemczech nie znając języka?

  Istnieje taka możliwość, ale ofert bez języka niemieckiego jest stosunkowo mało. Dlatego zachęcamy do zwiększenia swoich szans na zatrudnienie. Agencja Avoria organizuje dla przyszłych opiekunek darmowe kursy języka niemieckiego on-line, które są dostępne na naszej stronie internetowej.
 5. Jak wygląda zatrudnienie i jakie wynagrodzenie mogę dostać?

  Opiekunka przed rozpoczęciem pracy otrzymuje umowę – zlecenie na polskich warunkach. Wynagrodzenie uzależnione jest od konkretnej oferty pracy dla opiekunki w Niemczech. Może wynieść nawet 2400 euro. Opiekunka decyduje, w jakiej walucie chce otrzymać pieniądze (euro lub złoty). To jednak nie wszystko! Oferujemy także bogaty program lojalnościowy.
 6. Czy mężczyźni mogą aplikować na oferty opiekuna w Niemczech?

  Do współpracy zapraszamy nie tylko kobiety, ale także mężczyzn. Warto wspomnieć, że opiekunowie stanowią prawie 20% zatrudnionych w naszej agencji.
 7. Czy jeśli nie spełniam jednego z wymagań, mogę zgłosić się do oferty?

  Każdy może zgłosić się do naszej agencji, ale zwracamy uwagę na to, że osoby z określonymi kompetencjami mają większą szansę na zatrudnienie. 

  • Jeżeli przeszkodą jest język niemiecki, zachęcamy do rozpoczęcia kursu online lub wzięcia udziału w zajęciach prowadzonych przez naszą rekruterkę. 

  • Pierwsze doświadczenia związane z opieką nad starszymi osobami można zdobyć podczas wolontariatu. Zadzwoń, a doradzimy, który wybrać.

  • Czasami wymagane jest również prawo jazdy, a wynika to np. z konieczności dowiezienia podopiecznego do lekarza.

 8. Czy Avoria ma oferty pracy jako opiekunka tylko na terenie Niemiec?

  Tak. W naszej ofercie znajdziesz propozycje pracy dla opiekunek osób starszych tylko na terenie Niemiec.
 9. Ile trwa jedno zlecenie?

  Minimalna długość pobytu opiekunki w Niemczech to 1 miesiąc. Posiadamy także zlecenia, które trwają 6 lub 8 tygodni. Czas spędzony w Niemczech uzależniony jest od konkretnej oferty, dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszymi ofertami pracy dla opiekunek.
 10. Ile trzeba czekać na pracę jako opiekunka w Niemczech?

  Czas oczekiwania na zlecenie uzależniony jest od dwóch czynników. Każda osoba najpierw wypełnia formularz, w którym określa swoje preferencje, co do opieki nad starszymi. Dzięki temu wiemy, jakiej pracy poszukuje opiekunka. Po przyjęciu przez opiekunkę oferty, czekamy do 2 dni na akceptację rodziny seniora.
 11. Czy są ograniczenia wiekowe co do podjęcia pracy w opiece Niemcy?

  W agencji Avoria stawiamy na doświadczenie, znajomość języka i motywację do pracy. Wiek nie ma wpływu na nawiązanie współpracy.
 12. Na jaki okres czasu zawiązywana jest umowa?

  Umowa zawierana jest na czas nieokreślony, a okres wypowiedzenia wynosi 1 miesiąc.
Avoria