Kwestionariusz osobowy

Wypełnij online   Pobierz

KrajMiastoPodopiecznyWynagrodzenieData wyjazduOkres wyjazduZnajomość językaPoszukujemy
NiemcyMurrhardtFrau Gerda1500 €30.08.20206-8 tygodnidobraOpiekuna / OpiekunkiSzczegóły
NiemcyBrackenheimFrau Brigitta1450 €14.08.20202 miesiącekomunikatywnaOpiekunkiSzczegóły
NiemcyBad HomburgFrau Annelore1500 €16.08.20206-8 tygodnidobraOpiekunkiSzczegóły
NiemcyBurgthannHerr Rob1550 €15.09.20202 miesiącedobraOpiekuna / OpiekunkiSzczegóły
NiemcyHersbruckFrau Hedwig1380 €24.08.20206 tygodnikomunikatywnaOpiekunkiSzczegóły
NiemcyMoersFrau Annete1450 €20.08.20206 tygodnikomunikatywnaOpiekunkiSzczegóły
NiemcyMünchenHerr Karl1600 €30.08.20202 miesiącedobraOpiekunkiSzczegóły
NiemcyOttobrunnHerr Ralf1650 €01.09.20202 miesiącedobraOpiekunaSzczegóły
NiemcyBad WiesseeHerr Ludwig1400 €28.08.20202 miesiącekomunikatywnaOpiekuna / OpiekunkiSzczegóły
NiemcyWeselFrau Johanna1450 €28.08.20206-8 tygodnidobraOpiekunkiSzczegóły
NiemcyWürzburgFrau Irmhild1600 €08.08.20202 miesiącedobraOpiekunkiSzczegóły
NiemcyRosenheimFrau Gertraud1500 €10.08.20202 miesiącedobraOpiekunkiSzczegóły
NiemcyBad FallingbostelHerr Manfred1550 €01.09.20201 miesiącdobraOpiekunkiSzczegóły
NiemcyNeustadtFrau Helga1400 €21.08.20206-8 tygodnikomunikatywnaOpiekunkiSzczegóły
NiemcyKorbFrau Waldtraut1400 €01.09.20202 miesiącekomunikatywnaOpiekunkiSzczegóły
NiemcyWaiblingenFrau Elfriede1350 €28.08.20202 miesiącepodstawowaOpiekunkiSzczegóły
NiemcyGernsbachFrau Maria1450 €13.08.20204 tygodniedobraOpiekunkiSzczegóły

Powyżej prezentujemy aktualne oferty pracy w charakterze opiekunki w Niemczech. Ponieważ zależy nam na zadowoleniu zarówno rodzin, jak i opiekunek, z którymi współpracujemy, w treści ogłoszeń zawsze podajemy jak najwięcej szczegółów o podopiecznym oraz warunkach pracy (zakresie obowiązków, wynagrodzeniu, stopniu znajomości języka niemieckiego). Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że opieka nad osobami starszymi jest wymagająca fizycznie i psychicznie, dlatego w ofercie naszej agencji znajdują się propozycje wyjazdów głównie na okres 2 miesięcy.

Współpracujemy z rodzinami z całych Niemiec. Często poszukujemy opiekunek do osób starszych, które zamieszkują w dużych miastach, np.: Hamburgu, Frankfurcie nad Menem, Lipsku i Monachium. Informacji o ofertach udzielamy również telefonicznie – wystarczy się z nami skontaktować.

Praca opieka Niemcy - jak sprawdzić czy agencja jest uczciwa?

Jeżeli nie masz kłopotu z porozumiewaniem się w języku niemieckim i masz doświadczenie w pracy z osobami starszymi, nie powinnaś mieć problemu ze znalezieniem pracy w charakterze opiekunki. Oferty pracy dla opiekunek osób starszych w Niemczech są publikowane zarówno w lokalnej prasie, jak i na licznych portalach ogłoszeniowych.

Znalezienie atrakcyjnego ogłoszenia to nie wszystko. Niestety, oferty pracy dla opiekunek osób starszych cieszą się dużym zainteresowaniem, dlatego też często są publikowane z myślą o wyłudzeniu danych od kandydatów. Jeżeli szukasz pracy w charakterze opiekunki, pamiętaj, aby:

 • • sprawdzić, czy agencja pobiera opłaty za znalezienie pracy – Avoria nie pobiera pieniędzy za udostępnianie ofert; opłaty dotyczą np. zorganizowania wyjazdu za granicę,
 • • sprawdzić, czy firma działa legalnie i oferuje legalne zatrudnienie – Avoria to legalnie działająca firma, która z każdą opiekunką podpisuje umowę,
 • • zapoznać się z umową – Avoria wysyła umowy na adres wskazany przez opiekunki przed wyjazdem.

  Jeżeli znalazłaś interesujące oferty pracy dla opiekunek w Niemczech, sprawdź także opinie o agencji. Avoria prowadzi m.in. profile w mediach społecznościowych, na których nasi pracownicy publikują opinie o współpracy z nami.

 • Avoria – oferty pracy dla opiekunek w Niemczech na dobrych warunkach

  Opieka nad osobami starszymi to trudna, wymagająca cierpliwości, ale również przynosząca wiele satysfakcji praca. Jesteś zainteresowana pracą jako opiekunka osób starszych? Zależy Ci na pracy w Niemczech? Proponujemy zatrudnienie na dobrych warunkach. Zależy nam na zadowoleniu każdej ze stron, z którymi współpracujemy – zarówno rodzin, które powierzają opiekę nad swoimi bliskimi, jak i opiekunek.

  Powyżej prezentujemy oferty pracy dla opiekunek osób starszych w Niemczech. Każdej opiekunce, która zdecyduje się na współpracę z nami, gwarantujemy:

 • • przejrzyste warunki współpracy – z każdą opiekunką podpisujemy umowę, a przy każdej ofercie pracy publikujemy najistotniejsze informacje,
 • • legalne zatrudnienie – podpisując umowę, zobowiązujemy się do odprowadzania składek na ubezpieczenia oraz podatków,
 • • godziwe wynagrodzenie – zdajemy sobie sprawę z tego, że opieka nad osobami starszymi to ciężka praca, dlatego gwarantujemy zarobki w wysokości do 1500 euro,
 • • to niezbędną pomoc – zapewniamy kompleksową pomoc każdej opiekunce, koordynatorzy są dostępni 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu,
 • premie za staż oraz bonusy świąteczne – cenimy sobie zaufanie i rzetelność, dlatego przewidujemy dodatkowe wynagrodzenie dla opiekunek współpracujących z nami przez dłuższy czas.
 • Jeżeli interesuje Cię praca w charakterze opiekunki osób starszych na terenie Niemiec, zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy w Niemczech i kontaktu z naszymi pracownikami, którzy przeprowadzą rozmowę kwalifikacyjną.Opieka Niemcy - znajdzesz pracę dla siebie!

  Oferty dla opiekunek w Niemczech, czego wymagamy?

  Opiekunka osób starszych to osoba, na której spoczywa duża odpowiedzialność. Musi ona opracować plan pomocy i wsparcia swojego podopiecznego, a następnie wykonywać czynności opiekuńcze i higieniczne. Do obowiązków opiekunki należy też motywowanie osoby starszej do aktywności fizycznej i wysiłku intelektualnego. Wiele opiekunek wspomaga seniorów w prowadzeniu gospodarstwa domowego.

  Aby zapewnić wysoki standard świadczonych usług, przed kandydatkami ubiegającymi się o pracę przez naszą firmę stawiamy konkretne wymagania.

  Znajomość języka niemieckiego - praca opieka Niemcy

  Opiekunka musi potrafić porozumieć się ze swoim podopiecznym, a także z jego najbliższymi, którzy często traktują pracujące dla nich osoby jak członków rodziny. Z tego względu wymagamy od każdej zgłaszającej się do nas opiekunki znajomości języka niemieckiego w stopniu co najmniej podstawowym. Znajomość języka niemieckiego weryfikujemy w trakcie rozmowy telefonicznej.

  Jeżeli myślisz o pracy w charakterze opiekunki w Niemczech, zadbaj o swoje kompetencje językowe, korzystając z nauki internetowej lub kursów stacjonarnych, które nasza agencja organizuje kilka razy w roku. Najważniejsza jest dla nas znajomość słownictwa i zwrotów związanych z pracą opiekunki.

  Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi

  Niemieccy pracodawcy wymagają od opiekunek osób starszych również doświadczenia w pracy z osobami niesamodzielnymi, które często potrzebują wsparcia przy wielu czynnościach. Idealny opiekun osób starszych wie, jak zatroszczyć się o swojego podopiecznego – będzie pamiętał m.in. o podaniu leków i codziennych spacerach. Niemcy poszukujący dla swoich najbliższych opiekunów, bardzo chętnie zatrudniają też pielęgniarki – doświadczenie w pracy z pacjentami zawsze będzie dużym atutem.

  Empatii i zaangażowania

  Dobra opiekunka potrafi wczuć się w sytuację seniora. Bardzo ważne jest dla nas, aby opiekunki, które współpracują z nami, były cierpliwe, życzliwe i zaangażowane. Jeżeli opiekunka i jej podopieczny nawiążą nić porozumienia, współpraca będzie dla nich źródłem satysfakcji.

  Oferty pracy do opieki w Niemczech – sprawdź aktualne oferty pracy i wyjedź z agencją opiekunek Avoria do pracy za granicę.

  Oferty pracy dla opiekunek osób starszych w Niemczech. Dołącz do nas!

  Jeżeli szukasz pracy jako Opiekun/Opiekunka osób starszych w Niemczech to bardzo dobrze trafiłeś. 
  Mamy dla Ciebie przygotowanych wiele atrakcyjnych ofert pracy w Niemczech. Nie czekaj i dołącz do naszego zespołu!

  Skontaktuj się z nami

  Avoria Sp z o.o. Agencja Opiekunek
  Na tej stronie internetowej w celu zapewnienia wysokiej jakości obsługi stosowane są pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Szczegółowe informacje w Polityce dot. Cookies.