Kwestionariusz osobowy

Wypełnij online   Pobierz

KrajMiastoPodopiecznyWynagrodzenieData wyjazduOkres wyjazduZnajomość językaPoszukujemy
NiemcyLöhne (32584)Ingrid und Heinrich1820 €11.08.20216-8 tygodnidobraOpiekunkiSzczegóły
NiemcyFröndenberg (58730)Herr Aloys1650 €01.08.20212 miesiącebardzo dobraOpiekunkiSzczegóły
NiemcyBirken (57587)Frau Monika1550 €12.08.20214 tygodniekomunikatywnaOpiekuna / OpiekunkiSzczegóły
NiemcyErkrath (40699)Herr Kasimir1600 €07.08.20212 miesiącedobraOpiekunkiSzczegóły
NiemcyLimburgerhof (67117)Karin und Klaus1800 €10.08.20216-8 tygodnidobraOpiekunkiSzczegóły
NiemcyPrimstal (66620)Frau Walburga1650 €30.07.20216-8 tygodnidobraOpiekunkiSzczegóły
NiemcyDuisburg (47053)Frau Elisabeth1650 €02.08.20212 miesiącekomunikatywnaOpiekunkiSzczegóły
NiemcyNürnberg (90425)Seniorin1500 €11.08.20215 tygodnibrakOpiekuna / OpiekunkiSzczegóły
NiemcyMemmingen (87700)Herr Hans1600 €01.08.20212 miesiącedobraOpiekunkiSzczegóły
NiemcyWolfsburg (38440)Herr Peter1600 €23.08.20212 miesiącedobraOpiekunkiSzczegóły
Niemcy Bad Oeyenhausen (32549)Frau Eva und Herr Otto1850 €28.07.20212 miesiącedobryOpiekunkiSzczegóły
NiemcySchwaig (90571)Frau Friedelinde1500 €11.08.20212 miesiącedobraOpiekunkiSzczegóły
NiemcyLeverkusen (51375)Frau Regina1600 €14.08.20216-8 tygodnidobraOpiekunkiSzczegóły
NiemcyBad Schönborn (76669)Frau Gertrud1500 €19.08.20211 miesiąckomunikatywnaOpiekunkiSzczegóły

Powyżej prezentujemy aktualne oferty pracy w charakterze opiekunki w Niemczech. Ponieważ zależy nam na zadowoleniu zarówno rodzin, jak i opiekunek, z którymi współpracujemy, w treści ogłoszeń zawsze podajemy jak najwięcej szczegółów o podopiecznym oraz warunkach pracy (zakresie obowiązków, wynagrodzeniu, stopniu znajomości języka niemieckiego). Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że opieka nad osobami starszymi jest wymagająca fizycznie i psychicznie, dlatego w ofercie naszej agencji znajdują się propozycje wyjazdów głównie na okres 2 miesięcy.

Współpracujemy z rodzinami z całych Niemiec. Często poszukujemy opiekunek do osób starszych, które zamieszkują w dużych miastach, np.: Hamburgu, Frankfurcie nad Menem, Lipsku i Monachium. Informacji o ofertach udzielamy również telefonicznie – wystarczy się z nami skontaktować.

Praca opieka Niemcy - jak sprawdzić czy agencja jest uczciwa?

Jeżeli nie masz kłopotu z porozumiewaniem się w języku niemieckim i masz doświadczenie w pracy z osobami starszymi, nie powinnaś mieć problemu ze znalezieniem pracy w charakterze opiekunki. Oferty pracy dla opiekunek osób starszych w Niemczech są publikowane zarówno w lokalnej prasie, jak i na licznych portalach ogłoszeniowych.

Znalezienie atrakcyjnego ogłoszenia to nie wszystko. Niestety, oferty pracy dla opiekunek osób starszych cieszą się dużym zainteresowaniem, dlatego też często są publikowane z myślą o wyłudzeniu danych od kandydatów. Jeżeli szukasz pracy w charakterze opiekunki, pamiętaj, aby:

 • • sprawdzić, czy agencja pobiera opłaty za znalezienie pracy – Avoria nie pobiera pieniędzy za udostępnianie ofert; opłaty dotyczą np. zorganizowania wyjazdu za granicę,
 • • sprawdzić, czy firma działa legalnie i oferuje legalne zatrudnienie – Avoria to legalnie działająca firma, która z każdą opiekunką podpisuje umowę,
 • • zapoznać się z umową – Avoria wysyła umowy na adres wskazany przez opiekunki przed wyjazdem.

  Jeżeli znalazłaś interesujące oferty pracy dla opiekunek w Niemczech, sprawdź także opinie o agencji. Avoria prowadzi m.in. profile w mediach społecznościowych, na których nasi pracownicy publikują opinie o współpracy z nami.

 • Avoria – oferty pracy dla opiekunek w Niemczech na dobrych warunkach

  Opieka nad osobami starszymi to trudna, wymagająca cierpliwości, ale również przynosząca wiele satysfakcji praca. Jesteś zainteresowana pracą jako opiekunka osób starszych? Zależy Ci na pracy w Niemczech? Proponujemy zatrudnienie na dobrych warunkach. Zależy nam na zadowoleniu każdej ze stron, z którymi współpracujemy – zarówno rodzin, które powierzają opiekę nad swoimi bliskimi, jak i opiekunek.

  Powyżej prezentujemy oferty pracy dla opiekunek osób starszych w Niemczech. Każdej opiekunce, która zdecyduje się na współpracę z nami, gwarantujemy:

 • • przejrzyste warunki współpracy – z każdą opiekunką podpisujemy umowę, a przy każdej ofercie pracy publikujemy najistotniejsze informacje,
 • • legalne zatrudnienie – podpisując umowę, zobowiązujemy się do odprowadzania składek na ubezpieczenia oraz podatków,
 • • godziwe wynagrodzenie – zdajemy sobie sprawę z tego, że opieka nad osobami starszymi to ciężka praca, dlatego gwarantujemy zarobki w wysokości do 1500 euro,
 • • to niezbędną pomoc – zapewniamy kompleksową pomoc każdej opiekunce, koordynatorzy są dostępni 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu,
 • premie za staż oraz bonusy świąteczne – cenimy sobie zaufanie i rzetelność, dlatego przewidujemy dodatkowe wynagrodzenie dla opiekunek współpracujących z nami przez dłuższy czas.
 • Jeżeli interesuje Cię praca w charakterze opiekunki osób starszych na terenie Niemiec, zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy w Niemczech i kontaktu z naszymi pracownikami, którzy przeprowadzą rozmowę kwalifikacyjną.Opieka Niemcy - znajdzesz pracę dla siebie!

  Oferty dla opiekunek w Niemczech, czego wymagamy?

  Opiekunka osób starszych to osoba, na której spoczywa duża odpowiedzialność. Musi ona opracować plan pomocy i wsparcia swojego podopiecznego, a następnie wykonywać czynności opiekuńcze i higieniczne. Do obowiązków opiekunki należy też motywowanie osoby starszej do aktywności fizycznej i wysiłku intelektualnego. Wiele opiekunek wspomaga seniorów w prowadzeniu gospodarstwa domowego.

  Aby zapewnić wysoki standard świadczonych usług, przed kandydatkami ubiegającymi się o pracę przez naszą firmę stawiamy konkretne wymagania.

  Znajomość języka niemieckiego - praca opieka Niemcy

  Opiekunka musi potrafić porozumieć się ze swoim podopiecznym, a także z jego najbliższymi, którzy często traktują pracujące dla nich osoby jak członków rodziny. Z tego względu wymagamy od każdej zgłaszającej się do nas opiekunki znajomości języka niemieckiego w stopniu co najmniej podstawowym. Znajomość języka niemieckiego weryfikujemy w trakcie rozmowy telefonicznej.

  Jeżeli myślisz o pracy w charakterze opiekunki w Niemczech, zadbaj o swoje kompetencje językowe, korzystając z nauki internetowej lub kursów stacjonarnych, które nasza agencja organizuje kilka razy w roku. Najważniejsza jest dla nas znajomość słownictwa i zwrotów związanych z pracą opiekunki.

  Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi

  Niemieccy pracodawcy wymagają od opiekunek osób starszych również doświadczenia w pracy z osobami niesamodzielnymi, które często potrzebują wsparcia przy wielu czynnościach. Idealny opiekun osób starszych wie, jak zatroszczyć się o swojego podopiecznego – będzie pamiętał m.in. o podaniu leków i codziennych spacerach. Niemcy poszukujący dla swoich najbliższych opiekunów, bardzo chętnie zatrudniają też pielęgniarki – doświadczenie w pracy z pacjentami zawsze będzie dużym atutem.

  Empatii i zaangażowania

  Dobra opiekunka potrafi wczuć się w sytuację seniora. Bardzo ważne jest dla nas, aby opiekunki, które współpracują z nami, były cierpliwe, życzliwe i zaangażowane. Jeżeli opiekunka i jej podopieczny nawiążą nić porozumienia, współpraca będzie dla nich źródłem satysfakcji.

  Oferty pracy do opieki w Niemczech – sprawdź aktualne oferty pracy i wyjedź z agencją opiekunek Avoria do pracy za granicę.

  Oferty pracy dla opiekunek osób starszych w Niemczech. Dołącz do nas!

  Jeżeli szukasz pracy jako Opiekun/Opiekunka osób starszych w Niemczech to bardzo dobrze trafiłeś. 
  Mamy dla Ciebie przygotowanych wiele atrakcyjnych ofert pracy w Niemczech. Nie czekaj i dołącz do naszego zespołu!

  Skontaktuj się z nami

  Co powinniśmy wiedzieć szukając pracy w Niemczech

  Praca za granicą to wyzwanie, do którego warto dobrze się przygotować. Jeżeli rozważasz wyjazd do Niemiec jako opiekunka osób starszych, z pewnością chcesz poznać odpowiedzi na kluczowe pytania. Pierwsza praca w Niemczech może być stresująca. Od początku wspieramy i wyjaśniamy, jak przygotować się do tego zadania. Poznaj odpowiedzi na pytania, które najczęściej zadają nam osoby, które chcą rozpocząć pracę jako opiekunka.

  1. Jakie koszty muszę ponieść, zaczynając pracę jako opiekunka?

   Opiekunki, które współpracują z agencją Avoria, nie ponoszą żadnych dodatkowych kosztów. Nie pobieramy od naszych opiekunek opłat za znalezienie pracy. Ponadto nasza agencja pokrywa wydatki związane z przejazdem, zakwaterowaniem i wyżywieniem. Dodatkowo oferujemy darmowe kursy języka niemieckiego, dzięki którym możesz bez żadnych opłat przygotować się do pracy.
  2. Jaki pakiet ubezpieczeń zapewnia mi firma Avoria?

   Agencja Avoria z każdą opiekunką podpisuje umowę, od której odprowadzane są składki ZUS (w tym zdrowotne). Nasze opiekunki otrzymują również dokument A1 gwarantujący legalność zatrudnienia i kartę EKUZ, która pozwala na skorzystanie z opieki medycznej za granicą.
  3. Z kim mam się kontaktować, kiedy nastąpi problem?

   Nasz zespół jest do dyspozycji całą dobę, siedem dni w tygodniu. Za współpracę z opiekunkami odpowiadają koordynatorzy dostępni pod numerem telefonu +48 600 50 20 20 wew. 2. Jesteśmy także obecni na Facebooku.
  4. Czy mogę pracować jako opiekunka nie znając języka?

   Istnieje taka możliwość, ale ofert bez języka niemieckiego jest stosunkowo mało. Dlatego zachęcamy do zwiększenia swoich szans na zatrudnienie. Agencja Avoria organizuje dla przyszłych opiekunek darmowe kursy języka niemieckiego. Podczas zajęć kładziemy nacisk na podstawową komunikację i tematy związane z opieką.
  5. Jak wygląda zatrudnienie i jakie wynagrodzenie mogę dostać?

   Opiekunka przed rozpoczęciem pracy otrzymuje umowę – zlecenie na polskich warunkach. Wynagrodzenie uzależnione jest od konkretnej oferty pracy dla opiekunki w Niemczech. Może wynieść nawet 1800 euro. Opiekunka decyduje, w jakiej walucie chce otrzymać pieniądze (euro lub złoty). To jednak nie wszystko! Oferujemy także bogaty program lojalnościowy.
  6. Czy mężczyźni mogą aplikować na oferty?

   Do współpracy zapraszamy nie tylko kobiety, ale także mężczyzn. Warto wspomnieć, że opiekunowie stanowią prawie 20% zatrudnionych w naszej agencji.
  7. Czy jeśli nie spełniam jednego z wymagań, mogę zgłosić się do oferty?

   Każdy może zgłosić się do naszej agencji, ale zwracamy uwagę na to, że osoby z określonymi kompetencjami mają większą szansę na zatrudnienie. 

   • Jeżeli przeszkodą jest język niemiecki, zachęcamy do rozpoczęcia kursu online lub wzięcia udziału w zajęciach prowadzonych przez naszą rekruterkę. 

   • Pierwsze doświadczenia związane z opieką nad starszymi osobami można zdobyć podczas wolontariatu. Zadzwoń, a doradzimy, który wybrać.

   • Czasami wymagane jest również prawo jazdy, a wynika to np. z konieczności dowiezienia podopiecznego do lekarza.

  8. Czy Avoria ma oferty tylko na terenie Niemiec?

   Tak. W naszej ofercie znajdziesz propozycje pracy dla opiekunek osób starszych tylko na terenie Niemiec.
  9. Ile trwa jedno zlecenie?

   Minimalna długość pobytu opiekunki w Niemczech to 1 miesiąc. Posiadamy także zlecenia, które trwają 6 lub 8 tygodni. Czas spędzony w Niemczech uzależniony jest od konkretnej oferty, dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszymi ofertami pracy dla opiekunek.
  10. Ile trzeba czekać na pracę?

   Czas oczekiwania na zlecenie uzależniony jest od dwóch czynników. Każda osoba najpierw wypełnia formularz, w którym określa swoje preferencje, co do opieki nad starszymi. Dzięki temu wiemy, jakiej pracy poszukuje opiekunka. Po przyjęciu przez opiekunkę oferty, czekamy do 2 dni na akceptację rodziny seniora.
  11. Czy są ograniczenia wiekowe co do podjęcia pracy w opiece?

   W agencji Avoria stawiamy na doświadczenie, znajomość języka i motywację do pracy. Wiek nie ma wpływu na nawiązanie współpracy.
  12. Na jaki okres czasu zawiązywana jest umowa?

   Umowa zawierana jest na czas nieokreślony, a okres wypowiedzenia wynosi 2 tygodnie.
  Avoria
  Avoria Sp z o.o. Agencja Opiekunek
  Na tej stronie internetowej w celu zapewnienia wysokiej jakości obsługi stosowane są pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Szczegółowe informacje w Polityce dot. Cookies.