KrajMiastoPodopiecznyWynagrodzenieData wyjazduOkres wyjazduZnajomość języka
NiemcySchackendorfFrau Renate1150 €30.10.20192 miesiącepodstawowaSzczegóły
NiemcyNürnbergHerr Johann1400 €08.11.20192 miesiącekomunikatywnaSzczegóły
NiemcyAnnweiler am TrifelsDie Patientin1400 €02.11.20192 miesiącekomunikatywnaSzczegóły
Niemcyok. HannoverHer Werner1300 €09.12.20191 miesiąckomunikatywnaSzczegóły
NiemcyBad OeynhausenFrau Esther1400 €01.12.20192 miesiącekomunikatywnaSzczegóły
NiemcyWarendorfFrau Anna1450 €15.11.20192 miesiącedobraSzczegóły
NiemcyFrankfurt nad MenemDie Patientin1600 €25.10.20192,5 miesiącadobraSzczegóły
NiemcyNeudenauFrau Edith1500 €03.11.20192 miesiącedobraSzczegóły
NiemcyPfaffenhofenFrau Leopoldine1400 €15.11.20192 miesiącedobraSzczegóły
NiemcyBochumFrau Hanne1400 €30.11.20195 tygodnidobraSzczegóły
NiemcyTaunussteinFrau Herta1400 €15.11.20197 tygodnidobraSzczegóły
NiemcyRemseckDie Patienten1600 €23.10.20192 miesiącekomunikatywnaSzczegóły
NiemcyGersthofenFrau Alma1350 €09.11.20192 miesiącekomunikatywnaSzczegóły
NiemcyTholeyHerr Franz1450 €18.11.20192 miesiącedobraSzczegóły
NiemcyKoloniaElla und Hainz1400 €19.11.20196 tygodnikomunikatywnaSzczegóły
NiemcyMichendorfHerr Artur1400 €17.11.20192 miesiącedobraSzczegóły
NiemcyRudersbergFrau Klara1400 €14.11.20192 miesiącedobraSzczegóły

Powyżej prezentujemy aktualne oferty pracy w charakterze opiekunki w Niemczech. Ponieważ zależy nam na zadowoleniu zarówno rodzin, jak i opiekunek, z którymi współpracujemy, w treści ogłoszeń zawsze podajemy jak najwięcej szczegółów o podopiecznym oraz warunkach pracy (zakresie obowiązków, wynagrodzeniu, stopniu znajomości języka niemieckiego). Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że opieka nad osobami starszymi jest wymagająca fizycznie i psychicznie, dlatego w ofercie naszej agencji znajdują się propozycje wyjazdów głównie na okres 2 miesięcy.

Współpracujemy z rodzinami z całych Niemiec. Często poszukujemy opiekunek do osób starszych, które zamieszkują w dużych miastach, np.: Hamburgu, Frankfurcie nad Menem, Lipsku i Monachium. Informacji o ofertach udzielamy również telefonicznie – wystarczy się z nami skontaktować.

Jak sprawdzić, czy agencja opiekunek jest uczciwa i rzetelna?

Jeżeli nie masz kłopotu z porozumiewaniem się w języku niemieckim i masz doświadczenie w pracy z osobami starszymi, nie powinnaś mieć problemu ze znalezieniem pracy w charakterze opiekunki. Oferty pracy dla opiekunek osób starszych w Niemczech są publikowane zarówno w lokalnej prasie, jak i na licznych portalach ogłoszeniowych.

Znalezienie atrakcyjnego ogłoszenia to nie wszystko. Niestety, oferty pracy dla opiekunek osób starszych cieszą się dużym zainteresowaniem, dlatego też często są publikowane z myślą o wyłudzeniu danych od kandydatów. Jeżeli szukasz pracy w charakterze opiekunki, pamiętaj, aby:

 • • sprawdzić, czy agencja pobiera opłaty za znalezienie pracy – Avoria nie pobiera pieniędzy za udostępnianie ofert; opłaty dotyczą np. zorganizowania wyjazdu za granicę,
 • • sprawdzić, czy firma działa legalnie i oferuje legalne zatrudnienie – Avoria to legalnie działająca firma, która z każdą opiekunką podpisuje umowę,
 • • zapoznać się z umową – Avoria wysyła umowy na adres wskazany przez opiekunki przed wyjazdem.

  Jeżeli znalazłaś interesujące oferty pracy dla opiekunek w Niemczech, sprawdź także opinie o agencji. Avoria prowadzi m.in. profile w mediach społecznościowych, na których nasi pracownicy publikują opinie o współpracy z nami.

 • Avoria – oferty pracy dla opiekunek w Niemczech na dobrych warunkach

  Opieka nad osobami starszymi to trudna, wymagająca cierpliwości, ale również przynosząca wiele satysfakcji praca. Jesteś zainteresowana pracą jako opiekunka osób starszych? Zależy Ci na pracy w Niemczech? Proponujemy zatrudnienie na dobrych warunkach. Zależy nam na zadowoleniu każdej ze stron, z którymi współpracujemy – zarówno rodzin, które powierzają opiekę nad swoimi bliskimi, jak i opiekunek.

  Powyżej prezentujemy oferty pracy dla opiekunek osób starszych w Niemczech. Każdej opiekunce, która zdecyduje się na współpracę z nami, gwarantujemy:

 • • przejrzyste warunki współpracy – z każdą opiekunką podpisujemy umowę, a przy każdej ofercie pracy publikujemy najistotniejsze informacje,
 • • legalne zatrudnienie – podpisując umowę, zobowiązujemy się do odprowadzania składek na ubezpieczenia oraz podatków,
 • • godziwe wynagrodzenie – zdajemy sobie sprawę z tego, że opieka nad osobami starszymi to ciężka praca, dlatego gwarantujemy zarobki w wysokości do 1500 euro,
 • • niezbędną pomoc – zapewniamy kompleksową pomoc każdej opiekunce, koordynatorzy są dostępni 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu,
 • premie za staż oraz bonusy świąteczne – cenimy sobie zaufanie i rzetelność, dlatego przewidujemy dodatkowe wynagrodzenie dla opiekunek współpracujących z nami przez dłuższy czas.
 • Jeżeli interesuje Cię praca w charakterze opiekunki osób starszych na terenie Niemiec, zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami i kontaktu z naszymi pracownikami, którzy przeprowadzą rozmowę kwalifikacyjną.

  Czego wymagamy od opiekunek?

  Opiekunka osób starszych to osoba, na której spoczywa duża odpowiedzialność. Musi ona opracować plan pomocy i wsparcia swojego podopiecznego, a następnie wykonywać czynności opiekuńcze i higieniczne. Do obowiązków opiekunki należy też motywowanie osoby starszej do aktywności fizycznej i wysiłku intelektualnego. Wiele opiekunek wspomaga seniorów w prowadzeniu gospodarstwa domowego.

  Aby zapewnić wysoki standard świadczonych usług, przed kandydatkami ubiegającymi się o pracę przez naszą firmę stawiamy konkretne wymagania.

  Znajomość języka niemieckiego

  Opiekunka musi potrafić porozumieć się ze swoim podopiecznym, a także z jego najbliższymi, którzy często traktują pracujące dla nich osoby jak członków rodziny. Z tego względu wymagamy od każdej zgłaszającej się do nas opiekunki znajomości języka niemieckiego w stopniu co najmniej podstawowym. Znajomość języka niemieckiego weryfikujemy w trakcie rozmowy telefonicznej.

  Jeżeli myślisz o pracy w charakterze opiekunki w Niemczech, zadbaj o swoje kompetencje językowe, korzystając z nauki internetowej lub kursów stacjonarnych, które nasza agencja organizuje kilka razy w roku. Najważniejsza jest dla nas znajomość słownictwa i zwrotów związanych z pracą opiekunki.

  Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi

  Niemieccy pracodawcy wymagają od opiekunek osób starszych również doświadczenia w pracy z osobami niesamodzielnymi, które często potrzebują wsparcia przy wielu czynnościach. Idealny opiekun osób starszych wie, jak zatroszczyć się o swojego podopiecznego – będzie pamiętał m.in. o podaniu leków i codziennych spacerach. Niemcy poszukujący dla swoich najbliższych opiekunów, bardzo chętnie zatrudniają też pielęgniarki – doświadczenie w pracy z pacjentami zawsze będzie dużym atutem.

  Empatii i zaangażowania

  Dobra opiekunka potrafi wczuć się w sytuację seniora. Bardzo ważne jest dla nas, aby opiekunki, które współpracują z nami, były cierpliwe, życzliwe i zaangażowane. Jeżeli opiekunka i jej podopieczny nawiążą nić porozumienia, współpraca będzie dla nich źródłem satysfakcji.

  Oferty pracy do opieki w Niemczech – sprawdź aktualne oferty pracy i wyjedź z agencją opiekunek Avoria do pracy za granicę.

  Szukasz pracy w Niemczech? Dołącz do nas!

  Jeżeli szukasz pracy jako Opiekun/Opiekunka osób starszych w Niemczech to bardzo dobrze trafiłeś. 
  Mamy dla Ciebie przygotowanych wiele atrakcyjnych ofert pracy w Niemczech. Nie czekaj i dołącz do naszego zespołu!

  Skontaktuj się z nami

  Avoria Sp z o.o. Agencja Opiekunek
  Na tej stronie internetowej w celu zapewnienia wysokiej jakości obsługi stosowane są pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Szczegółowe informacje w Polityce dot. Cookies.